Opis projektu

Standard ślubny? Nie, coś znacznie więcej!

Zespoły weselne mają raczej mieszaną reputację – kicz, tandeta, banał. Dlatego bardzo się ucieszyliśmy, mogąc stworzyć projekt brandingu dla naprawdę fajnego zespołu. To musiało być coś eleganckiego, nieprzesadzonego i wyważonego. Coś takiego, co odmieni postrzeganie weselnych muzykantów i korzystnie wpłynie na ich wizerunek. Zaczęliśmy od logo, a następnie wykonaliśmy projekt graficzny strony internetowej. Wszystko zgodnie ze standardami, a właściwie powyżej nich. Po naszych działaniach, zespół ten mógłby spokojnie nazwać się Standard+. W rytm przaśnej muzyki weselnej, kroczek po kroczku, wykonywaliśmy nasze zadanie… do białego rana. A wyszło to tak.

zespol-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Muzyka, zabawa, standard!

Znak firmowy musiał kojarzyć się z muzyką, tańcami i dobrą zabawą, jednocześnie nie mógł być ani zbyt nachalny, ani kiczowaty. No i musiał wyglądać dobrze nie tylko na wizytówkach czy plakatach, ale także na nowo powstającej stronie internetowej. Podczas burzy mózgów pojawiło się wiele propozycji, ale ostatecznie zostało wybrane to najlepsze. Nieprzesadzone, klarowne, przyciągające i łatwe do zapamiętania.

logo-zespol-white-black.jpg
...
logo-zespol-black-white.jpg
...
logo-zespol-color.jpg
...
Grafika strony internetowej

Roztańczeni, rozbawieni, rozweseleni

Witryna internetowa jest jak panna młoda – musi być pięknie ubrana. Szablon już był, do nas należało zadbanie o jej wizualny wygląd. Wybraliśmy się więc do salonu mody, okrasiliśmy serwis grafikami, zdjęciami i infografikami, a na koniec przykryliśmy wszystko welonem, dodającym nutki tajemniczości. I voilà – panna młoda, ekhm… strona internetowa gotowa!

www-zespol1.jpg
...
www-zespol2.jpg
...
Zakończenie projektu

Gdy zabawy nadszedł kres

Każda, nawet najlepsza zabawa kiedyś się kończy. Podobnie rzecz się miała z opracowywaniem logo i projektowaniem strony internetowej dla tej niebanalnej grupy. Musimy przyznać, że to zlecenie sprawiło nam mnóstwo frajdy i chyba udało nam się pokazać, że zespoły weselne mogą mieć klasę. Tańcząc palcami po klawiaturze i podśpiewując pod nosem dobrnęliśmy do końca. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zaprezentować gotową stronę i zaprosić was do jej obejrzenia.

...
©2020 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.