Czego dotyczyła współpraca?

Poczuliśmy się jak odkrywcy nowych lądów

Założenia były proste: dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł, a właściwie: umożliwić to osobom, znającym się na rzeczy – kartografom i geodetom. I chociaż sami możemy tylko pomarzyć o podróżach, wytyczaniu nowych dróg czy planowaniu przestrzennym, mieliśmy okazję poznać tajniki pracy geodezyjnej podczas projektowania strony www i opracowywania brand designu dla firmy Geoprojekt Żywiec. W trakcie długich rozmów z szefem przedsiębiorstwa, ustaliliśmy wstępny koncept, a następnie zabraliśmy się do jego realizacji. Może Ameryki nie odkrywaliśmy, ale zdecydowanie poruszaliśmy się po nieznanym dotąd terytorium, bo chociaż tego typu prace to dla nas codzienność, to jednak nie mieliśmy wcześniej okazji wykonywać projektów dla studia geodezyjnego. 

geoprojekt-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Tu liczy się precyzja i symetria

Logo powinno w jak największym stopniu oddawać specyfikę działalności firmy. W przypadku usług związanych z kreśleniem map, zdecydowanie powinno być geometryczne i precyzyjne, bez żadnych niepotrzebnych wstawek. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zastosowanie logotypu, pełniącego jednocześnie rolę całego logo – prosto, czytelnie i profesjonalnie.

logo-geoprojekt-white-black.jpg
...
logo-geoprojekt-black-white.jpg
...
logo-geoprojekt-color.jpg
...
Grafika strony internetowej

Tworzymy mapę usług

Tworzenie stron internetowych przypomina wycieczki znanymi szlakami lub wytyczanie własnych ścieżek. Jak myślisz, którą drogą poszliśmy, pracując dla tej firmy z Małopolski? Zaprojektowaliśmy witrynę tak łatwą do zwiedzenia, jak przejechanie palcem po mapie. Bez żadnych przeszkód dostaniesz się z punktu A do punktu B. Intuicyjna nawigacja to nie jedyna zaleta serwisu, zadbaliśmy o to, by usługi zostały przedstawione w ciekawy, przyciągający sposób, a cała oprawa budziła zaufanie. Ta strona to nie tylko mapa usług – to cały atlas!

www-geoprojekt1.jpg
...
www-geoprojekt2.jpg
...
Czy wszystko się udało?

Gdy wreszcie dotarliśmy do celu

Strona internetowa dla przedsiębirostwa Geoprojekt Żywiec to była praca, przywodząca na myśl wysokogórską wyprawę – wymagał żmudnych przygotowań, nie obyło się bez niespodzianek, ale gdy w końcu dotarlismy do linii mety, na sam szczyt, odczuliśmy niesamowitą satysfakcję. Nie pozostaje teraz nic innego, jak wracać wspomnieniami do tej ciekawej przygody i oczywiście z przyjemnością zaprezentować ją w naszym protfolio. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą firmy Geoprojekt, a kto nie był jeszcze w okolicach naszej pięknej Żywieczczyzny, koniecznie powinien odwiedzić ją osobiście.

...
©2020 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.