Rozpoczęliśmy ciekawy projekt

i od razu wiedzieliśmy, że będzie to wyzwanie

W przypadku prac dla firm takich jak Farmer Pasze, nawet najprostsze rzeczy są skomplikowane. No bo jak, w ciekawy i inspirujący sposób przedstawić producenta pasz dla zwierząt? Nie da się? Oczywiście, że się da; po prostu jak zwykle tam, gdzie ktoś mówi, że coś jest niemożliwe, pojawia się osoba, która o tym nie wie, i to robi. W tym wypadku byliśmy to my. Włożyliśmy dużo serca i energii w pracę, by w rezultacie zaprezentować nową stronę internetową dla firmy z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. To nie był pierwszy projekt, który obejmował tworzenie stron internetowych dla przedsiębiorstw w pobliżu Wrocławia, ale był to z pewnością jeden z tych,  które wymagały od nas podwójnej uwagi. Oto efekty!

strona-internetowa-farmer1.jpg
...
Projekt strony internetowej

Przyjemna dla oka, przemawiająca do rozumu

Głównym elementem tego projektu była całkowita przebudowa przestarzałej, nieatrakcyjnej witryny. Postawiliśmy na motywy wiejskie, aa jednocześnie industrialne i nowoczesne. Stworzyliśmy nie tylko nową szatę graficzną, ale również cały silnik, a także wymieniliśmy i rozbudowaliśmy teksty opisujące ofertę. W nowej wersji strony internetowej zakochałby się każdy, nawet Prosiaczek z Kubusia Puchatka, bo przecież w ofercie znajduje się jedzonko również dla niego.

strona-internetowa-farmer2.jpg
...
strona-internetowa-farmer3.jpg
...
Retusz artystyczny

Kreatywna stylizacja

Każdy projekt, nad którym pracujemy jest inny i pozwala nam się nauczyć czegoś nowego. Nie tyle z naszej branży, co właśnie z innych.  Ta wiedza konieczna nam była do przygotowania profesjonalnego i kompletnego brand designu, dzięki któremu marka zyska lepszy wizerunek w sieci i w świecie rzeczywistym.Każdy projekt, nad którym pracujemy jest inny i pozwala nam się nauczyć czegoś nowego. Nie tyle z naszej branży, co właśnie z innych. 

strona-internetowa-farmer4.jpg
...
strona-internetowa-farmer5.jpg
...
strona-internetowa-farmer6.jpg
...
strona-internetowa-farmer7.jpg
...
strona-internetowa-farmer8.jpg
...
strona-internetowa-farmer9.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & Infografiki

Przekaz taki, żeby go nawet zwierzak zrozumiał

I wcale nie ubliżając nikomu, a już na pewno nie zwierzakom. Chodziło nam wyłącznie o to, że trzeba było tak zaprojektować treść, by była zrozumiała dla każdego. A nic się lepiej do tego nie nadaje, jak hasłowe infografiki, łączące w sobie obraz, ikony, slogany i teksty. To sposób na powiedzenie: hej, tu jest jedzonko, chodźcie chodźcie, duży wybór. Smacznie, zdrowo i naturalnie. Tak, infografiki świetnie się do tego nadają.

strona-internetowa-farmer10.jpg
...
Szybko poszło

i szybko się skończyło, ale efekt pozostał na zawsze

To była jedna z tych nierozbudowanych, ale jednocześnie skomplikowanych prac, do których trzeba było naprawdę się przyłożyć. I chociaż dopinamy na ostatni guzik absolutnie każdą rzecz, za którą się zabieramy, tu trzeba było czegoś więcej. Oferta skierowana była do rolników i osób przemysłowo zajmujących się hodowlą zwierząt, musiała być więc dobrze dopasowana do wymagań tej konkretnej grupy odbiorców na terenie województwa dolnośląskiego, pod względem projektu strony internetowej oraz samego przekazu. I to nam się udało.

Odwiedź stronę klienta: http://www.farmer-pasze.pl

...
©2020 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.