Midnight Studio
 
Atrakcyjna strona

Nowoczesny design

 

Nuda, sztampa, powtarzalność… nie, tego u nas nie znajdziesz. Dbamy o to, by każdy z projektów wykonywany był nieszablonowo, z pomysłem, ale według standardów i wymagań klienta. Dokładnie ustalamy każdy aspekt prac, począwszy od kwestii czysto technicznych, skończywszy na oprawie wizualnej. Nasze strony, zaprojektowane w technologii RWD, charakteryzują się nowoczesnym, ciekawym designem, który zachęci użytkowników do pozostania na dłużej i zagłębienia się w ofercie. Atrakcyjna internetowa wizytówka firmy to podstawa w komunikacji z klientami, a jak wiadomo dobre wrażenie można zrobić tylko raz… podobno, bo nowoczesny design naszych stron robi doskonałe wrażenie za każdym razem.

Porywający storytelling

Slider opowiadający historię

 

Dobra strona www to taka, która nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim wzbudza emocje, skłania do przemyśleń i przyciąga. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zainteresowanie klienta działalnością firmy jest storytelling, czyli przedstawienie oferty poprzez opowieść. Nie gramy na emocjach, my je tworzymy, a początkowy slider jest do tego idealnym miejscem. Wyobraź sobie, że wchodzisz na czyjąś stronę i zamiast kolumn zbitego tekstu, masz okazję śledzić losy bohaterów zaklętych w ruchomych obrazach. Pociągająca wizja, prawda? Taki prolog stanowi perswazyjne wprowadzenie do oferty i zachętę, by dowiedzieć się więcej.

Przyciągające wzrok

Infografiki & stylizacje nagłówków

 

Przeglądanie tekstów na monitorze różni się od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni z książek i gazet. Podstawą szybkiego czytania w internecie jest skanowanie tekstu i zatrzymywanie wzorku jedynie na wyróżniających się fragmentach. Takimi „przyciągaczami oczu” mogą być graficzne elementy nagłówków oraz infografiki. Połączenie tekstu ze zdjęciami, piktogramami lub grafikami daje wspaniałe rezultaty i znacznie wydłuża czas spędzony na stronie, a przecież chodzi właśnie o to, by zatrzymać użytkownika na tyle długo, aby zdążył zapoznać się z całą ofertą.

Wezwanie do działania

Stylizowany formularz kontaktowy

 

Jednym z najbardziej niedocenianych elementów na stronie internetowej jest formularz kontaktowy. Zazwyczaj traktowany jest po macoszemu i stanowi najmniej ciekawą część witryny. Ot zwyczajne okienko do wysyłania wiadomości. My podchodzimy do tego zupełnie inaczej. Kontakt jest zwieńczeniem całej operacji zachęcenia klienta do zakupu. To właśnie w tej zakładce klient najczęściej ostatecznie decyduje się na skorzystanie z oferty lub na opuszczenie strony. Z tego względu formularz kontaktowy musi stanowić mocne wezwanie do podjęcia działania. Pracując nad stronami przygotowujemy dopasowany do designu i charakterystyki firmy formularz, który skutecznie zachęci użytkownika do wysłania wiadomości.

Przyciągające teksty

Copywriting & copy extending

 

Na dobrą stronę sprzedażową składa się wiele czynników. O jej sukcesie decyduje nie tylko wykonanie, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd, ale również sposób przedstawienia oferty. Teksty są jednym z najważniejszych elementów, wpływających na decyzje zakupowe. Z tego względu warto, aby były nie tylko zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, ale przede wszystkim interesujące dla odbiorcy. Stworzymy dla Ciebie zupełnie nowe treści w ramach usługi copywritingu lub przerobimy te już istniejące, by lepiej dopasować je do odświeżonego designu strony. Treści, które chcemy Ci zaproponować angażują czytelnika, pozwalają lepiej poznać historię firmy i wzbudzają nieodpartą chęć dokonania zakupu!

Oryginalny tekst

 Tekt po obróbce copywritera
Jesteśmy uczciwi
Traktujemy naszych Klientów i partnerów uczciwie i z szacunkiem, tak jak chcielibyśmy, aby nas traktowano. Nawiązujemy przejrzyste relacje, dotrzymujemy słowa i spełniamy obietnice.
   Na pierwszym miejscu uczciwość
Stawiamy na partnerskie i przejrzyste relacje z naszymi klientami, dbając o to, by powierzając nam prowadzenie części obowiązków, klient nie miał wątpliwości co do słuszności podejmowanych decyzji i mógł polegać na nas w 100%. Szanujemy się nawzajem i zawsze dotrzymujemy terminów oraz danego słowa.

Firma *** wprowadza na rynek rozwiązanie dające Klientom nowe, większe możliwości. SYSTEM+ daje sposobność stworzenia produktu kompletnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. A kiedy taka potrzeba ulega modyfikacji, Klient nie jest
zmuszony do wymiany całego produktu.    
   
Projektując systemy wentylacji, postanowiliśmy odejść od utartych schematów i zaproponować coś innowacyjnego. Kratki i nawiewy, jakkolwiek koniecznie, nie wyglądają zbyt estetycznie, a często traktuje się je jako zło konieczne. Wentylatory *** to zupełnie inny rodzaj doznań. Zaprojektowaliśmy je tak, by stanowiły eleganckie komponenty wystroju, a panele przykrywające są wymienne, dzięki temu podczas remontu lub zmiany aranżacji nie musisz demontować całego mechanizmu – wystarczy zmiana wierzchniego panelu.   

Szybsze i sprawniejsze przeglądanie

Optymalizacja strony internetowej

 

Nic tak nie denerwuje jak długi proces ładowania. Czekasz i czekasz, i czekasz, aż w końcu niecierpliwisz się i opuszczasz stronę. Jeśli masz podobne doświadczenia, to nie licz na to, że inaczej będą postępować Twoi klienci. Natychmiastowe ładowanie i brak „zacięć” w funkcjonowaniu witryny to nie tylko kwestia estetyki, gdyż w ogromnym stopniu może zaważyć na konwersji. Podczas procesu optymalizacji zmniejszamy objętość zdjęć bez strat w jakości, a także poprawiamy kod strony i elementy wpływające na łatwość poruszania się po witrynie. Zdając się na nasze doświadczenie i umiejętności, otrzymasz stronę z turbodoładowaniem!


Oryginał - 0% kompresji = 242 kb

Po optymalizacji - 60% kompresji = 79 kb

 

Drugi obraz zajmuje 300% mniej miejsca i 300% szybciej się ładuje. Czy potrafisz dostrzec różnicę w jakości ?

Zobacz koniecznie nasze realizacje!  Zapytaj o ofertę!