Midnight Studio
 
Jeszcze prostsza nawigacja

Live search

 

Wiemy jak trudne może być przedzieranie się przez bogate zasoby sklepów internetowych i rozbudowanych serwisów. Dotarcie do interesującego produktu niekiedy graniczy z niemożliwością, a przecież w projektowaniu strony chodzi o to, by zadbać o jej maksymalną funkcjonalność i łatwość nawigacji. Dedykowana wyszukiwarka live search jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, by uprościć i uprzyjemnić użytkownikowi ten proces. Wyszukiwanie na żywo polega na wyświetlaniu podpowiedzi równocześnie z wpisywanym hasłem. Klient nie musi więc określać czego dokładnie szuka, gdyż zaawansowany system wyświetli mu proponowane produkty, jeszcze zanim ten skończy wpisywanie całego hasła. Moduł polecamy zwłaszcza do sklepów on-line.

 

 

Live gallery

 

W dużych kolekcjach zdjęć łatwo się pogubić. Proponujemy więc rozwiązanie, które ułatwi nawigowanie po stronie i zwiększy jej przejrzystość. Live gallery to opcjonalny moduł do wykorzystania jako galeria zdjęć, portfolio czy prezentacja produktów w sklepie. Kafelkowy układ z możliwością wygodnego sortowania i podglądu fotografii na żywo, znacznie ułatwi Twoim klientom decyzje zakupowe. Moduł umożliwia organizowanie zdjęć, przypisywanie ich do kategorii, wyświetlanie w różnych konfiguracjach, ustawianie dodatkowych animacji i wiele innych opcji. Sprawdź jak działa live gallery w naszym wykonaniu!

 

 

Wirtualny wehikuł czasu

Timeline

 

Jak w prosty, ale interesujący sposób przedstawić historię firmy, długofalowy proces powstawania projektu lub plan przedsięwzięcia? Można to oczywiście zrobić wieloma metodami, ale my proponujemy coś, czego próżno szukać u innych. Linia czasu to eleganckie i czytelne rozwiązanie, pozwalające uporządkować wszystkie najważniejsze wydarzenia. Taki układ jest przejrzysty i ułatwia czytelnikowi zapoznanie się z wszystkimi najważniejszymi punktami bez konieczności skupiania się na całości przekazu, co w przypadku długich tekstów mogłoby być problematyczne. Masz pełną możliwość edytowania i ustawiania swojej linii czasu, określania punktów przełomowych, wartych uwiecznienia wydarzeń czy po prostu elementów, które chcesz przedstawić adresatowi.

 

 

Wygodne umawianie spotkań

Zaawansowany formularz

 

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłego formularza kontaktowego, to ten moduł jest dla Ciebie. Dostosujemy go tak, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i pełnił funkcję kalendarza spotkań. Twój klient będzie mógł ustalić interesujący go termin, rodzaj usługi z jakiej chce skorzystać, miejsce czy nawet godzinę spotkania. To, jak bardzo rozbudowany będzie formularz, zależy od Twoich potrzeb. Oprócz rozmaitych funkcjonalności taki moduł może być dowolnie stylizowany i dopasowany graficznie do designu strony. Jeśli masz jakieś niestandardowe życzenia – napisz do nas z przyjemnością Ci pomożemy.

Zobacz koniecznie nasze realizacje!  Zapytaj o ofertę!